DEKAGON MENTALNEGO CHAMPIONA

Zaplanuj rozwój swojej kariery piłkarskiej i sprawnie zrealizuj ten plan.

Weź sprawy w swoje ręce i nie pozostawiaj swoich wyników przypadkowi. 

Sukces w sporcie jak i w każdej innej dziedzinie życia, nie jest dziełem przypadku.

Swój sukces można świadomie zaplanować i stworzyć:

1. Ocena sytuacji

Na jakim etapie rozwoju jestem w poszczególnych sferach bycia świadomym piłkarzem?

2. Określenie celu

Zastanowić się dokąd chcesz iść? Co osiągnąć? Jakie swoje marzenia spełnić?

3. Plan działania

I na podstawie tej analizy opracować plan działania, który najszybciej Cię tam zabierze.

Po 30 latach spędzonych z piłką wiem dokładnie, dlaczego nawet przeciętni piłkarze po zastosowaniu tego narzędzia mogą wejść na ścieżkę wielkiej kariery piłkarskiej bez presji, która zabija potencjał nawet najlepszych piłkarzy na świecie.

To narzędzie na serio jest fundamentem, podstawą budowy kariery piłkarskiej.

Często kiedy nie podchodzimy świadomie do swojego rozwoju, to łatwiej jest nam skupić się na tym, co wychodzi nam dobrze i w związku z tym przychodzi łatwo.

Problem polega na tym, że to nie to w czym jesteśmy świetni, blokuje nasz potencjał i szansę na karierę piłkarską, ale właśnie to, co przychodzi nam trudniej i czego podświadomie unikamy. 

Nawet tylko jeden element może blokować rozwój dobrze zapowiadającego się piłkarza. 

Np. zawodnik, który jest świetnie przygotowany kondycyjnie i technicznie, może nie radzić sobie z presją na meczu. Negatywne myśli, stres nie pozwalają mu się skupić na grze i pokazać swoich wyjątkowych umiejętności. Popełnia proste błędy, nie bierze odpowiedzialności z grę i kompletnie nie jest w stanie grać na poziomie swoich fizycznych i technicznych możliwości.

Może też być zupełnie odwrotnie. Silny mentalnie zawodnik może świetnie się bawić na boisku, na treningu jak i na meczu, wspierać mentalnie kolegów i nie odczuwać żadnego stresu. Jednak nie być najlepszym piłkarzem, bo w tym świetnym samopoczuciu, nie pomyśli, że siedzi głównie na ławce, bo brakuje mu zdolności technicznych. A nawet jeśli pomyśli, to ta myśl szybko ucieka z głowy i nie wpadnie na to, żeby może dotrenować to, czego mu brakuje. 

To tylko 2 przykłady, ale dobry piłkarz doskonali się w 10 aspektach, które dotyczą nie tylko umiejętności piłkarskich czy kondycji, ale też jego zdrowia, motywacji i kondycji mentalnej.

Dekagon mentalnego Championa to praktyczne narzędzie, które pomoże Ci przyjrzeć się wszystkim aspektom swojego rozwoju jako piłkarza i szybko zidentyfikować słabsze ogniwa.

Czasami to jest tylko jeden element, którego poprawienie może w zasadzie natychmiastowo wynieść Cię na kolejny poziom kariery piłkarskiej.

Moi zawodnicy w pracy z Dekagonem szybko zauważają te elementy, które stoją na drodze ich szczęścia, a nad którymi trzeba od razu pracować.

Ale trzeba zrozumieć, że dopiero uświadomienie sobie, która dziedzina wymaga pracy, pozwala na stworzenie planu działania. A ten, systematycznie realizowany pomaga nam wyrównać rozwój we wszystkich aspektach niezbędnych do realizowania kariery piłkarskiej.

Narzędzie to pomoże Ci nie tylko w rozwoju kariery piłkarskiej, ale i rozwoju samego siebie. Ponadto możesz je wykorzystywać  od teraz już regularnie, aby trzymać rękę na pulsie swojego rozwoju jako piłkarza.

 

Format do wydruku oraz do pracy online:

Dekagon Mentalnego Championa

Odblokuj moc siły mentalnej na boisku i w życiu

Wybierz ospowiednią opcję:

DEKAGON
MENTALNEGO CHAMPIONA

27 zł

ZŁOTY PAKIET
MENTALNEGO CHAMPIONA

697 zł

Oszczędzasz 29%

Twój trener mentalny

Nazywam się Rafał Pajnowski i odkąd pamiętam moje życie wypełnia sport i fascynacja piłką nożną. Byłem zawodnikiem, kapitanem, trenerem Ursusa Warszawa i Varsovii Warszawa. Jestem nauczycielem dyplomowanym, analitykiem gier zespołowych i trenerem mentalnym. Pracuję z reprezentacją Polski w piłce nożnej U17.

Rafał Pajnowski
Awans z Reprezentacją Polski U17 do Mistrzostw Europy Izrael 2022

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

  • jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej,
  • jestem aktywnym nauczycielem dyplomowanym z 15 letnim doświadczeniem,
  • jestem absolwentem studiów podyplomowych „Analityk Gier zespołowych”,
  • Jestem aktywnym uczestnikiem klubu „Toastmasters”

Dekagon Mentalnego Championa

Praktyczne narzędzie do budowania swojej kariery piłkarskiej.

Fundament, który możesz wykorzystywać regularnie, aby trzymać rękę na pulsie swojego rozwoju jako piłkarza.