PAKIET REPREZENTANTA

Dla młodych zawodników i ich rodziców od Trenera Mentalnego Reprezentacji Polski U15, U16 i U17

Co wchodzi w skład pakietu:

PAKIET REPREZENTANTA

1727 zł

Twój trener mentalny

Nazywam się Rafał Pajnowski i odkąd pamiętam moje życie wypełnia sport i fascynacja piłką nożną. Byłem zawodnikiem, kapitanem, sędzią 1 ligowym, trenerem Varsovii Warszawa, Ursusa Warszawa i pierwszoligowej Wisły Pock. Jestem nauczycielem dyplomowanym, analitykiem piłki nożnej, psychologiem sportu i trenerem mentalnym. Aktualnie pracuję z Reprezentacja Polski U16 w piłce nożnej, której pierwszym trenerem jest Dariusz Gęsior.

Rafał Pajnowski
Awans z Reprezentacją Polski U17 do Mistrzostw Europy Izrael 2022

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

  • jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej,
  • jestem aktywnym nauczycielem dyplomowanym z 15 letnim doświadczeniem,
  • jestem absolwentem studiów podyplomowych „Analityk Gier zespołowych”,
  • Jestem aktywnym uczestnikiem klubu „Toastmasters”

Trener reprezentacji Polski do lat 16 Dariusz Gęsior o Rafale Pajnowskim

Opinie o współpracy

5/5
Spora wiedza i łatwość przekazu pozwala szybko pochłonąć i wprodwadzic w życie pozytywne wskazówki, łktóre wiele ułatwiają i pozwalają sobie szybciej poradzić z trudnymi sytuacjami.
Artur Warot
5/5
Potrafi zachęcić do rozwoju i pracy nawet jak masz mało czasu😉. Fantastycznie pracuje z młodzieżą wydobywając z młodych ludzi ich własne indywidualne zasoby. łWspierając i zachęcając do samorozwoju i do brania odpowiedzialności za własne życie 💪⚽️👌🧠❤
Justyna Borońska
5/5
Człowiek wielkiej energii, pewności siebie, który inspiruje i napędza do aktywnego dążenia do swoich celów.ł Profesjonalizm w każdym calu. Jestem zaszczycona, że mogę czerpać z tego Źródła.
Magdalena Cofała
5/5
Uważam, że jest najlepszym trenerem mentalnym na świecieł bez dwóch zdań. Posiada ogromną wiedzę, bardzo motywuje do działania 👊 Zdecydowanie polecam 💪
Kamil Osiecki
5/5
Cieszę się, że poznałam tak wspaniałą wartościową osobę. Jestem przekonana, że to człowiek, który rozpala światło. Warto czerpać z tego co daje innym🤗ł
Ewa Grzegorczuk
5/5
Przekazuje bardzo dużo wiedzy i uświadamia człowieka , że zawsze można patrzeć pozytywnie i szukać tylko plusów
Aśka Pięta

Nie pozwól swojej głowie stanąć Ci na drodze do sportowego sukcesu.

Mogę Ci w tym pomóc — odzyskać kontrolę nad swoimi myślami. Po to, byś z pewnością siebie podchodził do wyzwań i ze spokojem podejmował najlepsze decyzje nawet pod największą presją na boisku.
Dokładnie po to stworzyłem: 

PAKIET REPREZENTANTA

Aby każdy ambitny zawodnik miał dostęp do profesjonalnego treningu mentalnego, nawet jeśli w jego klubie nikt tego nie oferuje. 

© 2024 Sportowy Trener Mentalny | Polityka prywatności | Regulamin