aplikacja

Sportowy trener mentalny

Odwróć grę i pokaż w końcu na co Cię stać z treningiem mentalnym.

🥇 Pierwsza w Polsce aplikacja dla zawodników piłki nożnej w każdym wieku, przygotowująca ich mentalnie do rozwoju kariery piłkarskiej.

Zarejestruj się i odbierz bezpłatnie szkolenie: „Jak pokonać stres na boisku?”

Trening mentalny zawodnika

Nie daj się presji, sięgnij pewnie po sportowe sukcesy

Przygotowanie techniczne i kondycja to nie wszystko. Aby w pełni wykorzystać swój potencjał potrzebna jest też pewność siebie, umiejętność wyznaczania celów i ich osiągania, współpraca z zespołem, wiara w siebie i inne elementy, którymi zajmuje się trening mentalny. Zapraszam, pomogę Ci ruszyć z miejsca i osiągnąć mistrzostwo.

Screenshot_20230614_082534
APLIKACJA

Polecana dla:

Zawodników

Którzy chcą świadomie planować i śmiało realizować plany o swojej karierze piłkarskiej

Rodziców młodszych zawodników

Którzy chcą wspierać swoje dziecko w realizacji marzeń o graniu w piłkę

Trenerów

Którzy chcą wspierać mentalnie i motywować swoją drużynę do działania

CHRISTIANO RONALDO

„Naucz się trenować swój umysł tak samo jak Twoje ciało. Siła mentalna jest tak samo ważna jak siła fizyczna i pomoże Ci osiągnąć Twoje cele. Bądź zdyscyplinowany. Utrzymywanie motywacji i trzymanie się swojej rutyny są kluczowe.”

Twój trener mentalny

Nazywam się Rafał Pajnowski i odkąd pamiętam moje życie wypełnia sport i fascynacja piłką nożną. Byłem zawodnikiem, kapitanem, trenerem Ursusa Warszawa i Varsovii Warszawa. Jestem psychologiem sportu, nauczycielem dyplomowanym, analitykiem gier zespołowych i trenerem mentalnym. Pracuję z reprezentacją Polski w piłce nożnej U17 i U15.

Rafał Pajnowski
Awans z Reprezentacją Polski U17 do Mistrzostw Europy Izrael 2022

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

  • jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej,
  • jestem aktywnym nauczycielem dyplomowanym z 15 letnim doświadczeniem,
  • jestem absolwentem studiów podyplomowych „Analityk Gier zespołowych”,
  • Jestem aktywnym uczestnikiem klubu „Toastmasters”
opinie

na Facebooku

na 5
0 .0
5/5
„Polecam Rafała z całego serca
Jest zawsze perfekcyjnie przygotowany, wkłada dużo energii w uatrakcyjnienie swoich warsztatów i szkoleń, przez co przekazywane przez niego treści są od razu zapamiętywane i wcielane przez uczestników w życie.”
Marcin Sadowski
5/5

„Spora wiedza i łatwość przekazu pozwala szybko pochłonąć i wprowadzić w życie pozytywne wskazówki, które wiele ułatwiają i pozwalają sobie szybciej poradzić z trudnymi sytuacjami.”

Artur Warot
5/5

„Zdecydowanie polecam. Rafał to bardzo pozytywny i profesjonalny Trener Mentalny jakiego poznałam. Ogromna energia i pasja płynie mu prosto z serca. Każdy sportowiec powinien posłuchać jego prelekcji. Polecam 💯‼️

Anetta Majchrzak
5/5

„Rafał jest niesamowitym człowiekiem, bardzo pozytywną osobą. Uważam, że jest najlepszym trenerem mentalnym na świecie bez dwóch zdań. Posiada ogromną wiedzę, bardzo motywuje do działania 👊 

Kamil Osiecki
5/5

„Fantastycznie pracuje z młodzieżą wydobywając z młodych ludzi ich własne indywidualne zasoby. Wspierając i zachęcając do samorozwoju i do brania odpowiedzialności za własne życie 💪⚽️👌🧠❤

Justyna Borońska

Pobierz aplikację i rozwijaj się w sporcie mentalnie by wykorzystać w pełni swój potencjał

Pobierz aplikację teraz

Odbierz bezpłatnie Trening:
„Jak pokonać stres na boisku?”

Nie pozwól swojej głowie stanąć Ci na drodze do sportowego sukcesu.

Naucz się z pewnością siebie podchodzić do wyzwań i ze spokojem podejmować najlepsze decyzje nawet pod największą presją na boisku.

Pobierz aplikację teraz

© 2023 Sportowy Trener Mentalny | Polityka prywatności | Regulamin